Email Marketing

Domain Uzantılı E-posta

Domain uzantılı E-posta’lar tamamen sizin iş yaptığınız insanlarla olan diyaloğunuzun çeşidini kurumsallığını ve ciddiyetini gösterir.

Şöyle ki; bir web sitesine girdiniz örneğin bir bot arıyorsunuz bot alacağınız web sitenin iletişim kısmından e-posta’sı ile iletişime geçip ürünü satın alacaksınız ama şunu gördünüz iletişim sayfasındaki E-posta domain uzantısıyla tutmuyor veya mail firmalarının verdikleri ücretsiz mailleri kullanıyorlar.Böyle bir E-posta almış bir firmadan ürün almak istemisiniz?

Burdan yola çıkarak domain uzantılı E-posta almanın öneminin ne kadar büyük olduğunu görmüş oldunuz kesinlikle ve kesinle domain adresiniz ne ise o uzantıda E-posta adresi almanızı öneririz.

İşletmeniz İçin Yeni Stratejiler Geliştirin

Şirketinizin kurumsallığı için E-Posta adresinizi satis@sirketiniz.com gibi kurumsal e-posta kullanın.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

İşletmenizdeki ürün, bilgilendirme, yenilik ve kampanyaları müşterilerinize işletmenize ait olan kurumsal e-posta ile mail göndererek, etkileşiminizi arttırın.

E-posta Şablon Tasarımı

Yenilikçi e-posta tasarımları ile gönderilerinizin içeriğini zenginleştirerek işletmenizin farkını sunun.

Takip & Raporlama

Kampanyanızın önemli yönleri hakkında,  e-postanızı tıklayan, tıkladıkları ve kimlerin dönüştürüldüğü gibi ayrıntılı raporlar alın.

Uçtan uca e-posta kampanyası ve programcı yönetimine kadar bireysel olarak uyarlanmış içerikle başlayan her şeyi ele alıyoruz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. 

28

Aktif Mail

99

E-Posta Şablonu

12

E-Posta Müşterisi

 

14

İzleme & Raporlama Parametresi

Bize Projenden Bahsedin!

İşletmenizi İnternet'e bağlamanıza ve tutkuyla büyümenize yardımcı olalım.

Bir ürünü satmanıza, bir amaca hizmet etmenize veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içerikle benzersiz stil e-postaları tasarlarız. Mesajınızı kitlelere ulaştırıyoruz.