Google Adwords

Google Adwords – Anahtar Kelime Seçimi

Talep ettiğiniz reklam alanına göre anahtar kelimeler tespit edilir.Kişinin isteği doğrultusunda google arama motorunda çıkmasını istediği kelimeler varsa, o kelimeler özel tekniklere başvurularak reklam sırasının en üstüne alma işlemi gerçekteştirilmeye çalışılır.

Google Adwords

Google Adwords – Reklam Metinleri’nin Özgünlüğü

Reklam verilirken anahtar kelimeler kadar önemli olanda reklamda çıkacağınız “BAŞLIK, AÇIKLAYICI KISA METİN, WEB SİTESİ” Kriterlerini düzgünce hedef kitlenin ilgisini çekecek ve bi okadar da sadece olmasına özen gösterecek şekilde hazırlanmasında fayda vardır.

Google Adwords – Hedef Kitle

Kendinize reklam vermeden önce bir kaç soru sormalısınız.Onlardan bir kaçı şu olmalıdır;
Reklam vereceğim hangi yaş aralığına hitap ediyor?
Hangi Meslek gruplarına gösterilmesi gerekiyor?
Reklamım hangi saatler içinde gösterilecek?
Hangi bölgelerde yayınlanıcak.Örn:(İstanbul,Bursa,Ankara …)
vb.. gibi sorularla vereceğiniz reklamın kalitesini arttırıp, Google’a ödediğiniz reklam bütçesini hem boşa harcamamış hemde akıllıca reklam vermenin hazzını duyuyor olucaksınız.

Goole Adwords Reklamcılığı

Goole Adwords Reklamcılığı

Google Adwords – Reklamla Bir Adım Öne..

Google Reklamlarının artı tarafı size yeni potansiyel müşteriler kazanması, Google reklamınızı akıllıca kullanarak minimum maliyetlerle maksimum gelir elde edebilirsiniz.

Reklam verdim ancak nerede çıkacağım?

Google Reklamları 2’ye ayrılır;
Görüntülü Reklam Ağı : Reklamlarınızın görünebileceği bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Bu ağdaki siteler, alakalı AdWords reklamları gösterir.

Metin Reklamı

Metin reklamlar, Google AdWords’ün sunduğu çevrimiçi reklamların en basit sürümüdür ve üç bölümden meydana gelir: bir başlık, bir görünen URL ve iki açıklama satırı.Google Aramalarında verilen söz dizimine göre listelenirsiniz.

Reklamlarım kaç kere tıklandı?

Reklamlarınızın kaç kere tıklandığını Google Adword Güvencesiyle Neredeyse Anlık Olarak Alabileceğiniz gibi tıklayan kullanıcının sitede kaç dakika durmuş? hangi linklere tıklamış? gibi aklınıza takılan sorulara cevap verir.Dilediğiniz zaman istatiksel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Google Adwords ile İlk Sırada Çıkın

Google Adwords – Mobil Reklamlar

Günümüzün mobil dünyasında, müşterilerinizin kullandığı masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazların tümünde reklam yayınlıyor olmanız gerekir. Bu yolla, müşterilere arama yaparlarken, İnternet’te gezinirlerken veya ürün satın alırlarken ulaşabilirsiniz.

Reklam reklam dediniz nedir bunun maliyeti?

Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.
Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra, aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 – 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Google Adwords Reklamı Vermek İstiyorsanız Dilediğiniz Zaman Bizimle İletişime Geçin Sizlere Yardımcı Olalım.