Mysql – Web Tasarım Araçları

No Comments
MySql Nedir?

MySql Nedir?

Web sitenizde kullanacağınız bilgileri tutmanızı sağlayan veritabanları, web tasarım vazgeçilmezlerindendir.Veritabanları verileri tablolar halinde sistematik bir şekilde tutarak kolay ve hızlı bir biçimde ulamanızı sağlarlar.Web tasarımında kullanılmak üzere farklı veritabanları geliştirilmiştir.

Mysql önceleri gönüllüler tarafından ücretsiz geliştirilen bir programken, daha sonra Oracle tarafından satın alınarak bu şirket tarafından geliştirilmeye başlandı.Mysql’i Oracle’ın satın almasından sonra Oracle, Mysql’e yeni özellikler ekleyerek ücretli olarak pazarlamaya başladı.Ancak Mysql’in daha önce gönüllüler tarafından geliştirilmiş olan açık kaynak kodlu ve ücretsiz sunumu(Mysql comminity Edition) halen kullanılabiliyor.Mysql ücretsiz sürümünü https://dev.mysql.com/downloads/mysql/ adresinden indirebilirsiniz.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts
No Comments

Leave a Comment