Web Development Services

SEO  - Arama Motoru Optimizasyonu 

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu  ile web sitenizi doğal yollardan ilk sayfalara çıkarıp ekstra maliyet olmadan hedef kitlenize erişin.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelidir. SEO stratejilerimiz sitenizi arama sonuçlarında daha yüksek bir sıraya ulaştıracaktır. Sizlere Organik SEO Çalışmaları ile  anahtar ve hedef kelimelerinizde sıralama raporu, bağlantı oluşturma profili raporu ve dizinlenmiş sayfa bilgileri sağlayarak kontrollü olarak ilerleme kaydedilecektir. Müşteri odaklı ekibimiz, web tabanlı operasyonlarınız için trafik akışınızı artıracak ve satışlarınızı artıracaktır.

Web sitenize yapılan SEO çalışması, zamanla arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmanızı ve potansiyel olarak hedeflediğiniz kitleye daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır. 

83%

Organik Trafik 

42%

Hedef Kitle Artışı

38%

Sitede Kalma Süresinde Artış

21%

Daha Fazla Görüntülenme Oranı

Seo Nedir?

SEO Nedir? SEO, ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

Neden SEO Yapılmalı?

SEO yaptırmak en işlek caddede ofis açmaya benzer, düşünün en işlek cadde üzerinde marketinizin olduğunu ne kadar kazanç elde edebileceğinizi bir düşünün. Bir de tam tersine kuş uçmaz kervan geçmez bir mahallede süper marketiniz olduğunu düşünün. Aradaki fark sizce ne olabilir ? Web sayfanızın olması size bir şey kazandırmaz “%10 Prestij Hariç” ama SEO yapılmış ve Google da ilk sayfada çıkan bir web sayfası size müşteri kazandırır, prestij kazandırır daha önemlisi istediğiniz iş planlamasını kazandırır.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO bir nevi doğal bir popülarite sağlama sanatıdır. Bu popülariteyi en doğal yollarla sağlayan uzmanlar ise en iyi SEO uzmanları sayılırlar.

Popülarite kelimesini web dünyası için meşhur olmak kelimesiyle ifade edebiliriz. Google da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür. Ancak üst sıralarda listelenmek aslında reklam yapmakla mümkün olmaktadır. Kısaca sitenizi popüler hale getirmek için yaptığınız tüm tanıtım ve reklamların sonucu olarak siteniz üst sıralara yükselmektedir.

Google bir sitenin popüler olmaya başladığını, ziyaretçi sayısının düzenli artışından ve site hakkında yapılan link ve bilgilendirme paylaşımlarından anlamaktadır. Bu paylaşımların kanalları ve sayısı arttıkça popülarite daha doğal ve sağlam bir yapıya kavuşmaktadır.

Bir sitenin popülaritesi açıldığı andan itibaren dikkate alınarak gelişimi değerlendirilir ve arama motoru sonuçlarına doğrudan yansıtılır.

Anaktar Kelime Belirlemek

SEO yaptırmak için bir diğer önemli noktada doğru anahtar kelimeleri belirlemektir. doğru kelimelerde Google’da çıkmadıktan sonra Google'da ilk sayfada çıkmanın bir önemi yok! müşterilerinizin direk size ulaşmasını sağlayacak anahtar kelimeler seçmeniz çok önemli. 100 gereksiz anahtar kelimesinde SEO yaptırmak yerine 10 tane gerçek müşterilerinize uygun SEO  yaptırmak daha mantıklı olacaktır.

Keyword Research / Strategy

One of the most Important SEO elements is the target keywords. Let our team determine the best strategy for all your link building activities to increase your search engine ranking and organic traffic.

Activity Reports

We provide a detailed report of your website SEO performance evaluation, as well as data about your traffic, top referring keywords and a full explanation of your search engine activity.

İhtiyacınızı bize iletin!

Sitenizin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ihtyacınızı bize iletin. İnceleyip size dönüş yapalım.

Siteniz için en iyi SEO stratejileri ile arama motorların ön sayfalara gelmek ister misiniz?

Müşteri Yorumları

Tüm Yorumlar
There is no form with title: "SEOWP: Free analysis request". Select a new form title if you rename it.