Web Development Services

SEO  - Arama Motoru Optimizasyonu 

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu  ile web sitenizi doğal yollardan ilk sayfalara çıkarıp ekstra maliyet olmadan hedef kitlenize erişin.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetlerimiz şunlardır: Organik Arama, Sayfa İçi SEO, Link Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Etkinlik Raporu.

Organik Arama

Web varlığınızın görünürlüğünü sağlayarak, iyileştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmiş tanıtımı.

On-Page SEO

İçeriğinizi arama motorlarına kolayca erişilebilir yapın. Sizde hemen ekibimiz tarafından sıralamalarınızı artırmak ve performansınızı artırmak Site İçi SEO ayarlarınızı yaptırın.

Link İnşası

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası olarak, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelidir. SEO stratejilerimiz sitenizi arama sonuçlarında daha yüksek bir sıraya ulaştıracaktır. Sizlere; Tam SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bağlantı oluşturma profili raporu ve dizinlenmiş sayfa bilgileri sağlarız. Müşteri odaklı ekibimiz, web tabanlı operasyonlarınız için trafik akışınızı artıracak ve satışlarınızı artıracaktır.

SEO is the lifeline of online marketing. We offer our valued clients a high quality and affordable package. Leave the rest up to us as our experts are trained on the latest guidelines from all major search engines such as Google, Bing, Yandex and Yahoo.

83%

Organic Traffic - Increase

42%

Bounce Rate - Decrease

38%

Average Visit Duration - Increase

21%

Pages Per Session - Increase

Seo Nedir?

SEO Nedir? SEO, ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

Neden SEO Yapılmalı?

SEO yaptırmak en işlek caddede ofis açmaya benzer, düşünün en işlek cadde üzerinde marketinizin olduğunu ne kadar kazanç elde edebileceğinizi bir düşünün. Bir de tam tersine kuş uçmaz kervan geçmez bir mahallede süper marketiniz olduğunu düşünün. Aradaki fark sizce ne olabilir ? Web sayfanızın olması size bir şey kazandırmaz “%10 Prestij Hariç” ama SEO yapılmış ve Google da ilk sayfada çıkan bir web sayfası size müşteri kazandırır, prestij kazandırır daha önemlisi istediğiniz iş planlamasını kazandırır.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO bir nevi doğal bir popülarite sağlama sanatıdır. Bu popülariteyi en doğal yollarla sağlayan uzmanlar ise en iyi SEO uzmanları sayılırlar.

Popülarite kelimesini web dünyası için meşhur olmak kelimesiyle ifade edebiliriz. Google da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür. Ancak üst sıralarda listelenmek aslında reklam yapmakla mümkün olmaktadır. Kısaca sitenizi popüler hale getirmek için yaptığınız tüm tanıtım ve reklamların sonucu olarak siteniz üst sıralara yükselmektedir.

Google bir sitenin popüler olmaya başladığını, ziyaretçi sayısının düzenli artışından ve site hakkında yapılan link ve bilgilendirme paylaşımlarından anlamaktadır. Bu paylaşımların kanalları ve sayısı arttıkça popülarite daha doğal ve sağlam bir yapıya kavuşmaktadır.

Bir sitenin popülaritesi açıldığı andan itibaren dikkate alınarak gelişimi değerlendirilir ve arama motoru sonuçlarına doğrudan yansıtılır.

Anaktar Kelime Belirlemek

SEO yaptırmak için bir diğer önemli noktada doğru anahtar kelimeleri belirlemektir. doğru kelimelerde Google’da çıkmadıktan sonra Google'da ilk sayfada çıkmanın bir önemi yok! müşterilerinizin direk size ulaşmasını sağlayacak anahtar kelimeler seçmeniz çok önemli. 100 gereksiz anahtar kelimesinde SEO yaptırmak yerine 10 tane gerçek müşterilerinize uygun SEO  yaptırmak daha mantıklı olacaktır.

Keyword Research / Strategy

One of the most Important SEO elements is the target keywords. Let our team determine the best strategy for all your link building activities to increase your search engine ranking and organic traffic.

Activity Reports

We provide a detailed report of your website SEO performance evaluation, as well as data about your traffic, top referring keywords and a full explanation of your search engine activity.

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Our team of professional SEO experts is the perfect partner for a successful business partnership.

Testimonials

See all testimonials
There is no form with title: "SEOWP: Free analysis request". Select a new form title if you rename it.