Web Development Services

Sosyal Medya Danışanlığı & Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimi ve Sosyal Medya Hesabınızın ihtiyacı olan beğeni, etkileşim, takipçi gibi temel ihtiyaçları karşılanır.

Sosyal Medyada işletmenizin bilinirliğini, ürünlerinizin satışını arttırmanız için size Sosyal Medya Danışmanlığı ve Sosyal Medya Hizmetleri sunuyoruz. Sizlerle birlikte işletmenizin Sosyal Medyadaki potansiyelinizi oluşturmayı hedefliyoruz.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanmış Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini düzenleyeceğiz. Yeni müşterileri çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve üretim), blogcu erişimi ve video dağıtımı elde edersiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına yol açacak bilgileri bağlamanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Sosyal Medya Reklamlarının sonuçları, re-tweet, paylaşım, yorum, beğeni ve görüşlerin sayısına yansıtılmıştır. Sosyal Medya Pazarlama, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Hızlı Raporlama

Sosyal Medya hesabınız size verilen süre boyunda işleme alınır ve iş bitiminde detaylı raporlanır.

Marka Bilinirliği

Sosyal Medyada Markanızın tanıtımı yapılarak satışını yaptığınız ürünlerin etkileşimi potansiyel müşterilerinize ulaştırılır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve kitlenizle etkileşimde bulunabilir.

Kurulum & Özel Profil Tasarımı

Sosyal medya profillerini, markanızla ve kitlenizle rezonansa giren kaliteli içerik ve estetikle oluşturuyor ve özelleştiriyoruz.

Projenizi Anlatın!

Ekibimiz, sosyal medya pazarlamacılığınızın, Sosyal Medyanızın ve çevrimiçi tanıtımın tam potansiyelinin kilidini açmanıza yardımcı olabilir!