Web Tasarım, Google Seo Optimizasyonu

No Comments

Domain Alan Adı Birincil Faktör

Domain seo için çok önemli bir etkendir. Alan adınızda anahtar kelimeniz geçiyorsa arama motorları bu web sitesini daha üst sıralara çıkarabilir. Örneğin; siteniz beyaz eşya satan bir site domain adınız webtasarimcozumleri.com gibi bir isim olursa arama motorlarında üst sıralara çıkma şansınız yükselir.Çünkü domain alan adınızın için web tasarım kelimesi geçiyor.

Sayfa uzantıları doğru orantılıdır

Sayfa uzantılarından kastettiğimiz şey webtasarimcozumleri.com/5dd54bf.php şeklinde olan kısımdır.Sayfa uzantınız “5dd54bf.php” gibi olursa arama motorlarında yükselme şansınız olmayacaktır veya çok çok az olacaktır. Ama sayfa uzantınız webtasarimcozumleri.com/seo-danismaligi şeklinde olursa arama motorlarında üst sıralarda çıkma şansınız artacaktır ve bu sizi daha mutlu yapacaktır

Google Arama Motoru Optimizastonu - Web Tasarım

Google Arama Motoru Optimizastonu – Web Tasarım

Web Sitesinde Özgün içerik

Arama motorlarında sizin kendi konuşma dilinizdeki gibi yazdığınız içerik altın değerindedir.Bu sizin yeni oluşturmuş olduğunuz içerik google çok değerlidir örneğin web tasarım la alakalı bir yazı paylaşıyorsunuz.Sağdan soldan içerik toplayıp yaptığınız paylaşım Google için sadece çop yığınıdır.Oysaki izin yazdığınız bir paragraf içerik sizi belkide web tasarım kelimesinde üst sıralara yerleştirme olasılığını arttırır.

Web Sitesi Yaptırırken Uzan Birine Başvurmam Gerekir mi?

Web sitesi yaparken sizin gözünüzden kaçan bir çok nokta var ve Google sizin gözünüzden kaçan noktalara bakıp sitenizi ona göre değerlendiriyor. Web sitesinin dış görünüşün önemli olduğu kadar bir başka yüzüde arkaplanda yazılmış kodlar.Bu kodlarda Google için önemli olan yazılar ve paylaşımlar yaptığınız yada web sitenizi Google’a uygun tasarladığınız zaman Google’da üst sıralara çıkma şansınız yüksektir.Bu açıdan profesyonel kişilerle çalışmanız önerilir.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts
No Comments

Leave a Comment